برگزاری نشست دبیران مناطق 10 گانه و مدیران اداری و پشتیبانی دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی در دانشگاه فردوسی مشهد

 

 

نشست دبیران مناطق 10 گانه و مدیران اداری و پشتیبانی دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی منطقه 9 کشور با حضور دکتر انصاری معاون اداری و مالی دانشگاه، دکتر ناصری مدیر امور اداری و پشتیبانی و مهندس ساقی مدیر کارگزینی و رفاه دانشگاه فردوسی مشهد، مجید باروت کوب زاده، رئیس امور مناطق وزارت علوم، تحقیقات و فناوری همچنین دبیران مناطق 10 گانه و مدیران اداری و پشتیبانی دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی منطقه 9 کشور در روز سه‌شنبه 22 آبان ماه 1397 در سالن شورای سازمان مرکزی دانشگاه فردوسی مشهد برگزار شد.

دکتر انصاری معاون اداری و مالی دانشگاه ضمن خیرمقدم به مهمانان محترم به جایگاه و اهمیت نقش کارکنان در دستگاه ها، دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی اشاره نمودند و آنان را قلب تپنده دستگاه‌ها دانسته و اذعان داشتند کارکرد دستگاه‌ها خوب و عالی نیست مگر اینکه نیروی انسانی قوی و سرحال داشته باشد.

وی در ادامه ابراز امیدواری کرد، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری توجه بیشتری به آیین‌نامه استخدامی اعضای غیر هیئت‌علمی دانشگاه داشته باشد تا مدیران محترم مناطق بتوانند آیین‌نامه جدید را با رویکرد بهتری اجرا کنند و همچنین با توجه به جایگاه ارزشمند کارکنان در وزارت عتف، مواردی تصویب شود تا باعث کاهش تناقض در امور کارکنان غیر هیئت‌علمی دانشگاه‌ها شود.

معاون اداری و مالی دانشگاه فردوسی مشهد در پایان سخنان خود اظهار داشت: امیدواریم حضور شما مدیران و بررسی این آیین‌نامه ضمن شفاف‌سازی منجر به یک روش یکسان برای اجرا در کلیه دانشگاه‌های کشور شود.

سپس آقای مجید باروت کوب زاده، رئیس امور مناطق وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ضمن تشکر از حضور مهمانان و میزبانی دانشگاه فردوسی مشهد برای برگزاری این نشست اظهار داشت: دبیران مناطق سعی کنند ابهامات این آیین‌نامه را بررسی و مرتفع نمایند تا بتوانیم به یک روش یکسان برای اجرا در دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی کشور دست پیدا کنیم.

لازم به ذکر است این نشست در دو نوبت صبح و عصر در سالن شورای سازمان مرکزی دانشگاه فردوسی مشهد برگزار گردید و دبیران مناطق 10 گانه و مدیران اداری و پشتیبانی دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی منطقه 9 کشور آیین نامه جدید استخدامی اعضای غیر هیئت‌علمی دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی کشور را بررسی نمودند.

 

841280

 

841279

841287

841281

841282

841283