تکریم جمعی از کارکنان بازنشسته دانشگاه فردوسی مشهد به مناسبت روز خانواده و تکریم بازنشستگان

 تکریم جمعی از کارکنان بازنشسته دانشگاه فردوسی مشهد به مناسبت روز خانواده و تکریم بازنشستگان

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فردوسی مشهد، مراسم تکریم تعدادی از کارکنان بازنشسته دو سال اخیر دانشگاه فردوسی مشهد، با حضور رئیس دانشگاه ، معاون اداری و مالی ، رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فردوسی مشهد و با همراهی همسران کارکنان، روز چهارشنبه، 22 مهر در سالن غذاخوری زیتون دانشگاه برگزار شد.

دکتر محمد کافی، رئیس دانشگاه فردوسی مشهد با بیان اینکه خاطرات و تجربیات کارکنان نباید فراموش شود گفت: برای خانواده دانشگاه فردوسی مشهد تلاش زیادی انجام شده است و ما باید میراث دار این افتخارات باشیم.

وی با اشاره به تلاش های کارکنان دانشگاه در سالهای خدمت خاطرنشان کرد: این جلسه به بهانه اینکه دیدارها تازه شود و تشکر از زحمات شما برگزار شده است.

رئیس دانشگاه فردوسی مشهد با قدردانی از زحمات همسران کارکنان یادآور شد: بخش بزرگی از این زحمات به دوش همسران کارکنان بوده است که عدم حضور همسران در خانه را مدیریت کرده اند.

وی بازنشستگی را به معنای قطع ارتباط با دانشگاه ندانست و ادامه داد: بسیاری از همکاران پس از بازنشستگی هم منشا اثر هستند و بنابراین خدمات همکاران نباید فراموش شود.

دکتر کافی با اشاره به تلاش دانشگاه برای ایجاد خدمات رفاهی برای بازنشستگان گفت: تلاش دانشگاه بر این است که در حد شأن و منزلت کارکنان برایشان خدمات رفاهی ایجاد شود.

پیش از سخنان دکتر کافی، دکتر ابوالفضل باباخانی، معاون اداری و مالی دانشگاه فردوسی مشهد با اشاره به لزوم پاسداشت زحمات کارکنان گفت: روز خانواده و تکریم بازنشستگان فرصتی برای این مهم فراهم کرده است.

وی با اشاره به اهمیت هدف گذاری برای دوران بازنشستگی اظهار کرد: با برنامه ریزی می توان یک دوران لذت بخش فراهم کرد.

لازم به ذکر است در این مراسم حجت الاسلام و المسلمین صالحی، رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فردوسی مشهد ابراز امیدواری کرد با همکاری معاونت اداری و مالی امکان سفر به عتبات عالیات مخصوص کارکنان بازنشسته ایجاد شود. همچنین در پایان مراسم از کارکنان با اهدای لوح تقدیر قدردانی شد.

nb8

nb10

nb7

nb5

nb4

 nb3

nb2