مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره حفاظت فیزیکی و انتظامات دانشگاه برگزار شد

 

آقای مرتضی ایمن شهیدی، مدیر حراست دانشگاه فردوسی مشهد در حکمی آقای محمدرضا نداف شرقی را به سمت سرپرست اداره حفاظت فیزیکی و انتظامات دانشگاه منصوب کرد.

مراسم تودیع رئیس اداره حفاظت فیزیکی و انتظامات دانشگاه آقای ذوالجناحی و معارفه سرپرست جدید، آقای نداف شرقی با حضور معاونان اداری ومالی و دانشجویی دانشگاه، مدیران حراست و ساختمان ها و تأسیسات و جمعی از کارکنان شاغل و بازنشسته انتظامات برگزار گردید.

در ابتدا آقای ایمن شهیدی، صداقت در کار، برنامه ریزی، نظم و خدمات دلسوزانه و مشفقانه به دانشگاهیان و مدیریت بسیار خوب را از نکات برجسته و ویژگی های خاص آقای ذوالجناحی برشمردند و از خدمات 17 ساله ایشان که سهم بسزایی در ارتقاء امنیت و نظم در دانشگاه داشت تشکر نمودند. ایشان با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر این که اگر امنیت نباشد، تحقیق و پژوهش و دانشگاه و پیشرفت علمی نیز نخواهد بود به خادمین عرصه نظم و امنیت دانشگاه توصیه نمودند که خدمت در این عرصه را به عنوان یک فرصت غنیمت شمرند.

 herasat01

در ادامه آقای دکتر باباخانی نیز با اشاره به لزوم تکریم بازنشستگان و ضرورت برنامه ریزی جهت استفاده از تجارت ارزنده این قشر به بیان فضائل اخلاقی و مدیریتی آقای ذوالجناحی پرداختند و از خدمات ایشان در طی دوران خدمت در دانشگاه تقدیر نمودند.

herasat02 

آقای ذوالجناحی با ارائه گزارش مختصری از اهم فعالیتهای 17 ساله در دوران مدیریت خود از همه رؤسای دانشگاه و مدیران سابق و کنونی دانشگاه و کارمندان خدوم انتظامات به سبب ارتقاء جایگاه انتظامات تشکر نموده و برای سرپرست جدید انتظامات آرزوی موفقیت نمودند.

herasat03

آقای دکتر شاهسونی نیز دیگر سخنران این مراسم بودند که با بر شمردن نکات ویژه و خصوصیات مدیریتی آقای ذوالجناحی اعلام نمودند که می توان شیوه مدیریتی آقای ذوالجناحی و اخلاق ایشان به عنوان یک الگو برای قشر جوان دانشگاه مد نظر قرار داد.

 herasat04

آقای نداف شرقی سرپرست اداره حفاظت فیزیکی و انتظامات ضمن تشکر از زحمات و خدمات آقای ذوالجناحی در طی سالیان حضور در دانشگاه ، ابراز امیدواری نمودند دانشگاه همچنان از راهنمایی ها و مشاوره ها و تجارب آقای ذوالجناحی استفاده نموده و انشاء الله با همدلی همه همکاران و یاری مسئولین دانشگاه گام های مؤثری در جهت ارتقاء خدمات در مجموعه حساس انتظامات به عمل آید.

همه سخنرانان برای آقای نداف شرقی سرپرست جدید انتظامات آرزوی موفقیت نمودند و در پایان هدایایی به رسم یادبود به آقای ذوالجناحی اهدا گردید.

herasat05

 herasat06