کلنگ احداث خوابگاه دانشجویی در دانشگاه فردوسی مشهد به زمین زده شد

کلنگ احداث خوابگاه دانشجویی در دانشگاه فردوسی مشهد به زمین زده شد

مراسم کلنگ زنی خوابگاه دانشجویان شبانه دانشگاه فردوسی مشهد، با حضور دکتر فرهادی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، دکتر محمد کافی، رئیس دانشگاه، دکتر عباس مصلی نژاد، رئیس بنیاد فرهنگی مصلی نژاد و جمعی از مسئولان و خیرین آموزش عالی، روز پنج شنبه، 21 خرداد، در پردیس دانشگاه فردوسی مشهد برگزار شد.

دکتر مصلی نژاد که به عنوان رئیس بنیاد فرهنگی مصلی نژاد، مسئولیت ساخت این خوابگاه را بر عهده دارد، در خصوص دلیل انتخاب دانشگاه فردوسی مشهد برای این پروژه گفت: دانشگاه فردوسی مشهد مزین به نام فردوسی، نماد قهرمانی ایران زمین است و این وظیفه هر ایرانی است که به احترام نام فردوسی یک کار ماندگار انجام دهد.

وی با اشاره به اینکه دانشگاه فردوسی مشهد نخستین دانشگاهی است که بنیاد فرهنگی مصلی نژاد در آن به ساخت خوابگاه پرداخته است، اظهار کرد: پروژه بعدی بنیاد فرهنگی مصلی نژاد ساخت خوابگاه دانشجویی در دانشگاه بجنورد است که مراسم کلنگ زنی آن، یکشنبه هفته آینده برگزار خواهد شد.

دکتر مصلی نژاد با بیان اینکه حمایت های دانشجویی جزو برنامه های بنیاد فرهنگی مصلی نژاد است، یادآور شد: احداث خوابگاه یکی از اقدامات حمایتی است که با هدف ایجاد زندگی راحت برای دانشجویان انجام می شود.

مهندس محمدرضا اکبرزاده، مدیر ساختمان ها و تاسیسات دانشگاه فردوسی مشهد نیز در حاشیه این مراسم گفت: احداث خوابگاه در طرح جامع دانشگاه پیش بینی شده بود که بنیاد فرهنگی مصلی نژاد مسئولیت ساخت آن را به عهده گرفته است.

لازم به ذکر است این خوابگاه در مجاورت پردیس 7 و با مساحت 3200 متر احداث و در سال 95 افتتاح خواهد شد.

11807

11809

11810