مراسم تجديد ديدار نوروزي در دانشگاه فردوسي مشهد

مراسم تجديد ديدار نوروزي در دانشگاه فردوسي مشهد

به گزارش روابط عمومي دانشگاه فردوسي مشهد، مراسم آغاز سال جديد، صبح روز شنبه 15 فروردين با حضور صدها تن از دانشگاهيان، در مقابل سازمان مركزي دانشگاه برگزار شد.

در ابتداي اين مراسم دكتر كافي، رئيس دانشگاه، با تبريك سال جديد، ياد و خاطره عزيزاني كه در اين دانشگاه خدمت كردند و در سال گذشته به افتخار بازنشستگي نائل شدند يا به ديار باقي شتافتند را گرامي داشت.

وي تلاش هيأت رئيسه و مديران واحدها را اداره دانشگاه براساس كرامت انساني و اصول علمي دانست و گفت: در سال 1393 تلاش شد با حفظ استقلال دانشگاه، جايگاه آن در سطح جامعه و در بين دانشگاههاي وزرات علوم ارتقا يابد.

دكتر كافي با اشاره به شعار پرمحتواي مقام معظم رهبري در سال 94 خاطر نشان كرد دانشگاه نيز در سال جديد همدلي و همزباني را سرلوحه كار خود قرار داده است.

 رئيس دانشگاه فردوسي مشهد، تقويت احساس هويت در همكاران، تلاش براي بين المللي كردن دانشگاه، مشاركت دانشگاه براي اداره بهتر جامعه و توليد علم نافع را از فعاليت هاي بعدي دانشگاه در سال جديد دانست.

وي دانشگاه فردوسي مشهد را دانشگاهي دوستدار محيط زيست معرفي كرد و ادامه داد: در سال جديد نيز بنا بر اين است كه صرفه جويي را سرلوحه كار خود قرار دهيم.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمين صالحي، رئيس نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه فردوسي مشهد، با تبريك سال جديد گفت: اين نشان از ذوق سليم ايراني است كه سرآغاز سال جديد را با آغاز حيات دوباره در طبيعت گره زده است.

وي با اشاره به فرمايشات مقام معظم رهبري در آغاز سال جديد، بحث امر به معروف و نهي از منكر را بزرگترين مصداق استحكام عظمت جمهوري اسلامي دانست و خاطر نشان كرد: هر اقدامي كه در نتيجه اش پرچم عزت جمهوري اسلامي به اهتزاز در آيد در اين بحث جاي خواهد گرفت.

در پايان اين مراسم، از حاضران پذيرايي به عمل آمد و همكاران حلول سال نو و عيد باستاني نوروز را به يكديگر تبريك گفتند.

1101

1102