حضور دانشگاهیان دانشگاه فردوسی مشهد در راهپیمایی روز جهانی قدس

حضور دانشگاهیان دانشگاه فردوسی مشهد در راهپیمایی روز جهانی قدس

دانشگاهيان دانشگاه فردوسي مشهد در آخرين جمعه ماه مبارك رمضان همگام با ساير اقشار مردم شريف  وهميشه در صحنه  ايران اسلامي  در راهپيمايي روز قدس حضور پررنگي را به نمايش گذاشتند.

به گزارش خبرنگار روابط عمومي  دانشگاه فردوسي مشهد در اين برنامه اقشار دانشگاهی با توجه به شرایط خاص منطقه با حضوری نمايان تر از همیشه در راهپیمایی روز جهانی قدس حمایت خود از را ملت فلسطین وآرمانهاي بلندآن  اعلام نمودند.

در اين مراسم دانشجويان ،اساتيد وكاركنان دانشگاه به همراه جمعي از  مسئولين دانشگاه  فردوسي مشهد  ابتداء  در میدان شهدای مشهد اجتماع كرده و سپس ضمن حركت  به سوی حرم مطهر امام رضا(ع)  همراه با خیل عظیم جمعیت شركت كننده در راهپیمایی با در دست داشتن پلاكاردها و پرده نوشته های مختلف با شعارهای 'مرگ بر آمریكا و مرگ بر اسرائیل' نفرت و انزجار خود را از استكبار جهانی و اقدامات وحشیانه آنان در كشورهای مختلف به ویژه علیه مسلمانان و مظلومان جهان اعلام كردند.

راهپیمایان با شعارهای " راه امام خمینی پاینده باد رهبر ما خامنه ای زنده باد، آمریكا، اسراییل بجنگ تا بجنگیم " حمایت خود را از مردم فلسطین و سایر مظلومان جهان ابراز كردند.

r2

r4

r3